Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz (k/m)

Mercure Warszawa Aiport

Warszawa

21 dni temu

Mercure Warszawa Aiport

Kucharz (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa
UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ  
  • chętnie odkrywasz lokalne smaki
  • masz już doświadczenie w pracy na kuchni
  • nie boisz się łamać tradycyjne przepisy regionalnej kuchni, bo jesteś kreatywny
  • dbasz o dyscyplinę w zachowaniu czystości i higieny pracy.
JAK O CIEBIE ZADBAMY
  • zapewnimy Ci umowę o pracę lub zlecenie
  • kartę zniżkową na noclegi i usługi gastronomiczne w hotelach Accor na całym świecie
  • darmowy lunch
  • strój służbowy/uniform
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport
  • bycie częścią społeczności ponad 300 kucharzy
TWOJA MISJA


Zadbasz o to, aby goście restauracji oraz uczestnicy konferencji zaznali bogatych wrażeń smakowych, serwując im produkty z farmy i ogródka prosto na talerz.

NASZE OCZEKIWANIA


Powinieneś być pasjonatem gotowania, osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, której praca jest jednocześnie jej pasją. Potrafisz pracować z innymi, swoją postawą zachęcasz innych do pracy z Tobą, powinieneś dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć  z tego satysfakcję. Starasz się osiągać jak najlepsze rezultaty.

 

Hotel pracuje 24/7, więc może się zdarzyć, że będziemy Cię potrzebować w weekendy/święta albo w godzinach nocnych.

 

Job reference: K/23092020/MWA/ASP

Poznaj

Accor

Dlaczego warto wybrać Accor?

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w 5 000 hotelach, kurortach i rezydencjach w 110 krajach świata.

Z 300 000 pracownikami we wszystkich czterech zakątkach świata, różnorodność jest dla naszej Grupy codziennością. Ta ambicja, którą chcemy razem z Wami realizować, stanowi część dążenia do otwartości, promowania równości w miejscu pracy i zapobiegania dyskryminacji, wszędzie tam, gdzie działamy.

Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością. Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego.

Poznaj stanowisko: Kucharz 
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz