Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz / Kucharka do kantyny pracowniczej

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

43 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/ek:

KUCHARZ/KUCHARKA DO KANTYNY PRACOWNICZEJ W CENTRUM - WARSZAWA

Warszawa

Kontakt osobisty pod numerem 508 318 341

Lub zostaw nam kontakt do siebie - kliknij APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 15.00
  • Posiłki pracownicze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Zadania:
  • Przygotowywanie posiłków pracowniczych zgodnie z ustaloną gramaturą
  • Kontrola dostaw i zaopatrzenia
  • Zachowanie walorów smakowych i estetycznych
Oczekujemy:
  • Oczekujemy udokumentowanego doświadczenia na stanowisku kucharza minimum 3 lata

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz