Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kucharz patelniowy

Partner Temps

Warszawa

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 2550912, z dnia 2019-07-11

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej.

Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.
Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych tego typu Agencji w Polsce.

Nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwala nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży.

W realiach stale zmieniających się potrzeb, charakteryzuje nas szczególna otwartość, elastyczność w działaniu oraz szybka i kompleksowa obsługa.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dawały Państwu najwyższą satysfakcję.
Wielu naszych klientów codziennie docenia profesjonalizm i zaangażowanie stale z nami współpracując.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie potraw

Wymagania

  • umiejętności pracy wg wyznaczonych standardów
  • komunikatywności
  • doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  • książeczki sanepidu

Oferujemy

  • praca od zaraz na cały etat
  • ciekawą pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • 4000 zł miesięcznie (240 godzin) praca 2/2 15 dni w miesiącu
  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Kucharz Praca Kucharz