Kucharz z doświadczeniem

Oberża Sąsiadów

Kraków

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 3761265, z dnia 2020-10-15

Firma znajduje się przy ul. Kordiana 19.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zatrudnię kucharza na stałe.

Wymagane doświadczenie oraz chęci.

Wymagania

  • doświadczenie oraz chęci

Oferujemy

  • solidne zarobki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Przemysław Ledwos

Firma znajduje sie na ul. Kordiana 19.

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz