Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kucharz Zmianowy

Sante A. Kowalski Sp. j.

Warszawa

13 dni temu

Firma SANTE – lider na rynku producentów żywności funkcjonalnej – rozszerzyła swoją działalność o wyjątkowy kompleks terapeutyczno-basenowo-saunowy: Studio Sante oraz Bistro Sante

Naszym celem jest uświadamianie, że zdrowie jest dobrostanem dostępnym dla każdego. Łączymy elementy edukacji żywieniowej, ruchowej i rozwojowej z terapiami oraz głębokim relaksem. W Studiu Sante mamy unikaty na skalę europejską! Regenerującą saunę Goldarium wyłożoną 24-karatowym złotem. Japońskie kamienne łoża Ganbanyoku, na których traci się wyjątkowo wysoką ilość kalorii. A jedyna w kraju Ożywiona Woda Sante w basenie, saunach oraz gabinetach terapeutycznych dotlenia każdą komórkę ciała. Działa też u nas zespół holistycznie wyspecjalizowanych terapeutów.

W związku z rozwojem Bistro Sante poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Szef kuchni będzie odpowiedzialny/a za przygotowanie dań z zapewnieniem wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów HACCP, estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Preferowana kuchnia z dużą ilością zdrowych elementów z wykorzystaniem produktów firmy Sante.

Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie jako Zastępca Szefa Kuchni lub Kucharz zmianowy
  • mile widziane osoby z propozycją własnego menu i umiejętnością wykorzystania składników sezonowych
  • umiejętność wyliczenia FC, gospodarność  i oszczędność produktowa
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem
  • aktualna książeczka Sanepid
Oferujemy:
  • pracę w wyjątkowym miejscu z wyjątkowymi ludźmi
  • możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie pondz- pt w godz. 7.00- 15.00
  • bogaty pakiet socjalny - opieka medyczna, karta Multisport, rabaty na korzystanie z usług Studia Sante w tym bezpłatne korzystanie z kompleksu basenów i saun Studia Sante
  • dogodna lokalizacja
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni

Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Szef Kuchni Praca Szef Kuchni