Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz Żywienia Zbiorowego (k/m) (kuchnia w ośrodku medycznym)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

13 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego
poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Kucharz Żywienia Zbiorowego (k/m)

(kuchnia w ośrodku medycznym)

 Warszawa

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: 513-338-158

Wyślij swoje CV – przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w ruchomych godzinach (8 h/dziennie), możliwa praca w weekendy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów
  • Profesjonalne szkolenia
Zadania:
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy dla pacjentów renomowanej jednostki medycznej
  • Przygotowywanie potraw na potrzeby renomowanego punktu medycznego
  • Racjonalne zarządzanie produktami, dbałość o jakość podawanych posiłków
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy obiektu
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Znajomość diet
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Poznaj

Działalność usługowa