Kucharz Żywienia Zbiorowego (k/m) (żywienie szpitalne)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa Wilanów

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego
poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Kucharz Żywienia Zbiorowego (k/m)

(żywienie szpitalne)

 Warszawa

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami:

513-338-158

Wyślij swoje CV – przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w ruchomych godzinach (8 h/dziennie), możliwa praca w weekendy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów
  • Profesjonalne szkolenia
Zadania:
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy dla pacjentów renomowanej jednostki medycznej
  • Przygotowywanie potraw na potrzeby renomowanego punktu medycznego
  • Racjonalne zarządzanie produktami, dbałość o jakość podawanych posiłków
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy obiektu
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Znajomość diet
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

513-338-158

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz