Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kucharz

Maczfit Sp. z o.o.

Warszawa - Józefosław

5 dni temu

Maczfit to największy w Polsce catering dietetyczny posiadający w swojej ofercie aż 18 różnych diet w tym wiele specjalistycznych. Każdego dnia nasze zestawy dostarczamy do ponad 160 miejscowości w całej Polsce - zawsze świeże, pyszne i podane, jak w najlepszej restauracji. Wszystko to nie byłoby jednak możliwe bez zaangażowania wielu osób, dla których zdrowa kuchnia to nie tylko praca, ale i pasja. Dlatego jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wiedz, że czeka Cię fantastyczna atmosfera, ciekawe benefity pracownicze i  masa interesujących szkoleń.

Kucharz
Miejsce pracy: Warszawa - Józefosław
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu i recepturami
  • przestrzeganie obowiązujących norm i standardów firmy
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
Oczekujemy:
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
Oferujemy:
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, Multisport, zniżki pracownicze

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Maczfit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Maczfit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kostki Potockiego 24G lok.2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Kucharz Praca Kucharz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Maczfit Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (695)
Wałbrzych (51)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (150)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2080)
Radom (85)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (34)