Kupiec surowców masowych (pasze, zboża, śruty)

EKOPLON

Kraków

45 dni temu

EKOPLON to wiodący producent innowacyjnych nawozów dolistnych oraz nowoczesnych środków żywienia zwierząt. Od 30-tu lat aktywnie wspieramy i spełniamy oczekiwania przedsiębiorców działających na rynku rolniczym w kraju i za granicą.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • realizacja strategii zakupowej,
  • analiza potrzeb zakupowych,
  • pozyskiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • optymalizowanie kosztów i procesów zakupowych,
  • przygotowywanie dokumentacji zakupowej,
  • analiza rynku oraz przygotowywanie raportów dotyczących powierzonych obszarów.
Szukamy osób, które posiadają:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kupieckim w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w firmie z branży rolniczej będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego (min B1),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
Co oferujemy pracownikom?
  • Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop , tablet i telefon.
  • System wynagrodzeń obejmujący stałą podstawę i premię wynikową
  • Nagrody dla najlepszych pracowników
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę

Poznaj

EKOPLON

Historia firmy EKOPLON SA zaczyna się w 1989 roku. Na ówczesne czasy była to jedna z pierwszych spółek akcyjnych działających w województwie i kraju. Od początku istnienia EKOPLON SA to firma, która kładzie ogromny nacisk na profesjonalizm, innowacyjność, rozwój produktów i podążanie za trendami rynku.  Pierwsze lata działalności to produkcja głównie nawozów dolistnych i doglebowych. To z nich wywodzi się marka EKOPLON. Rozwój i sukces firma zawdzięcza skupionej wokół niej grupie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, technologów i fachowców z branży rolniczej, w dziedzinie nawożenia roślin oraz żywienia zwierząt. Doskonałe i nowoczesne laboratorium badawcze pozwala firmie zagwarantować stabilność i powtarzalność oferowanych produktów.  Ideą pracy jest tworzenie produktów najwyższej jakości.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów