Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborant

ABB Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

151 dni temu

Laborant
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: PL67639392_E1

Miejsce pracy- Bielsko Biała Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury.

Zadania:
  • Sprawdzanie i kalibracja przyrządów pomiarowych wraz z odpowiednią rejestracją w systemie komputerowym.
  • Wykonywanie dokładnych, złożonych pomiarów produkowanych podzespołów lub gotowych wyrobów na zlecenie oddziałów produkcyjnych wraz z wystawieniem orzeczenia pomiarowego.
  • Doskonalenie procesów kalibracji.
Wymagania:
  • Studia inżynierskie / kierunki techniczne: elektrotechnika, elektronika, energetyka, mechatronika, telekomunikacja, metrologia;
  • Podstawowa wiedza w zakresie podstaw metrologii; Dobra znajomość podstawowych jednostek miary, umiejętność zamiany jednostek podstawowych na jednostki pochodne;
  • Odbyty staż lub doświadczenie w pracy w laboratorium pomiarów lub na stanowisku kontrolera jakości;
  • Mile widziana znajomość angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość obsługi woltomierzy, amperomierzy, omomierzy, multimetrów, oscyloskopu, watomierzy, mierników momentu siły;
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego typu „E” na podstawie (art.54 ustawy Prawo Energetyczne);
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office(PowerPoint, Word).
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz dofinansowanie Karty Sportowej;
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant