M​łodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

TUTLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa

32 dni temu

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30
różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad
100 lektorów polskojęzycznych.

Ty również możesz wziąć aktywny udział w tworzeniu przyszłości Tutlo jako

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania współpracowników
  • Koordynowanie procesu wypłaty wynagrodzeń
  • Koordynacja dostępności i grafiku lektorów
  • Współpraca z Działem Księgowym podczas zamknięcia okresu rozliczeniowego
Twoje kompetencje:
  • Masz doświadczenie w obszarze obsługi płatności w firmie
  • Masz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji firmowej np. (umowy cywilnoprawne, aneksy)
  • Odnajdujesz się w zadaniach zespołowych
  • Jesteś dokładny/a i sumienny/a w wykonywaniu zadań
  • Jesteś osobą kreatywną, otwartą na nowe wyzwania i doświadczenia
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

Brzmi jak Ty? To śmiało wyślij nam swoje CV i zostań Tutlakiem!

Na to możesz u nas liczyć:
  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Realizacja indywidualnych projektów rozwojowych
  • Możliwość realnego kształtowania strategii dydaktycznej spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Komfortowe warunki biurowe i miłą atmosferę
  • Atrakcyjną lokalizację biura w WeWork w Warszawie - metro Centrum
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac