Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Suwałki

18 dni temu

Firma Salag - jeden z największych producentów listew przypodłogowych, paneli ściennych, podłogowych, tarasowych desek kompozytowych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych rozwiązań systemowych poszukuje do swego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Opis stanowiska:
  • Bieżące naprawy, konserwacja maszyn i urządzeń
  • Analiza stanu technicznego maszyn
  • Przeglądy techniczne
  • Instalowanie nowych i demontowanie starych urządzeń
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Podnoszenie kwalifikacji
  • Fajny zespół!
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • zdolności manualne i techniczne
  • umiejętności czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • kartę Multisport
  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • szkolenia i kursy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu