Młodszy analityk ds. rozliczeń

BPO International

Warszawa

39 dni temu

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuję usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy poszukiwania osób do nowego działu obsługi klienta, poszukujemy energicznych i zmotywowanych, nastawionych na rozwój i realizację własnych celów osób lubiących pracę z ludźmi.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy analityk ds. rozliczeń

Opis stanowiska:

  • Aktywna rozbudowa portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji i współpraca z obecnymi partnerami;
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci dystrybucji;
  • Analiza finansowa współpracy z Partnerami;
  • Współpraca z innymi obszarami firmy w ramach określania strategii rozwoju sieci partnerów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Excel - MUSISZ ZNAĆ FUNKCJE: wyszukaj.pionowo(); suma.warunków(); jeżeli; licz.jeżeli; czy.liczba(); fragment.tekstu(); zaokr().
  • Używanie skrótów klawiszowych, formatowanie komórek, dodawanie napisów, operacje na wartościach „prawda” i  „fałsz”, filtrowanie warunkowe za pomocą własnej reguły;
  • podstawowa znajomość dowolnego dialektu SQL - select, update, where, join, group by, sum, count, having, operatory: and, or, in <, >, < >, =, like, between;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie, co najmniej na poziomie B2 – warunek konieczny;
  • Zdolność analitycznego myślenia – warunek konieczny;
  • Zdolność do rozwiązywania sytuacji problematycznych;
  • Wysoka komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Dociekliwość, wytrwałość, drobiazgowość i rzetelność;
  • Otwartość na zmiany i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska;
  • Mile widziana znajomość obsługi VBA i PowerBI.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z twórczymi ludźmi;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w wielokulturowej firmie;
  • Możliwość realizowania własnych projektów;
  • Rozwój swoich umiejętności oraz realną szansę awansu – nasze przedsiębiorstwo wciąż się rozwija i poszerza swoją działalność, dzięki czemu każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności oraz udział w ciekawych projektach,
  • Biuro w centrum Warszawy.

Nie czekaj - daj nam się poznać - aplikuj!

Poznaj

BPO International - jesteśmy ekspertami w dziedzinie outsourcingu. Łączymy technologię, wiedzę najlepszych specjalistów i pogłębioną analizę danych, aby rozwiązywać złożone wyzwania, odkrywać nowe możliwości i rozwijać biznes naszych Klientów.

Nasi specjaliści świadczą usługi w następujących obszarach:
IT i NOWE TECHNOLOGIE
MARKETING.
OBSŁUGA KLIENTA
OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
HR/PAYROLL

To co Nas wyróżnia to niezwykła kultura organizacyjna. Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, ulepszanie procesów oraz rozwój talentów, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Więcej o BPO International znajdziesz na stroniewww – www.bpointernational.com

Odwiedź nas już dziś!

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka