Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Kontroler finansowy / Specjalista ds. Kontrolingu

Gamet S.A.

Toruń

144 dni temu

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Bieżący monitoring oraz analiza wyników
  • Analizy rentowności poszczególnych produktów, kanałów sprzedaży i linii biznesowych
  • Przygotowywanie biznes planów, budżetów, prognoz oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Nadzór nad budżetem, kontrola kosztów
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących systemów informatycznych,
  • Ścisła współpraca z Kadrą Menadżerską i Zarządem Spółki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub finansów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, księgowości, audytu, zarządzania finansami przedsiębiorstw
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Dokładność, systematyczność, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz organizacji procesów
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość MS Access oraz znajomość systemów MS Axapta, Lotus Notes
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Kontroler Finansowy Praca Kontroler Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (62)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)