Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA

Warszawa (Ursynów)

99 dni temu

Ogłoszenie numer: 1881508, z dnia 2018-01-12

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Centrum Medyczne Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa (Ursynów)

Opis stanowiska

  • obsługa kadrowa pracowników firmy (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników) zgodnie z przepisami Prawa Pracy,
  • obsługa płacowa pracowników firmy (pomoc w naliczaniu wynagrodzeń, sporządzanie list płac z tytułu um. o pracę oraz umów cywilnoprawnych),
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PDOF, PFRON oraz sprawozdań GUS, PFRON,
  • rozliczanie czasu pracy wg różnych grafików i systemów,
  • sporządzanie raportów, zestawień, statystyk dotyczących spraw pracowniczych na potrzeby Dyrekcji,
  • aktualizacja dokumentów i aktów prawa wewnętrznego z obszaru HR.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr,

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych,

  • bardzo dobra znajomość Excel i Płatnik, (mile widziane -Optima),

  • praktyczna wiedza z zakresu procesów, metod oraz narzędzi HR oraz Prawa Pracy,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • miłą atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wygodną lokalizację – blisko stacji metro Stokłosy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Rekrutują z Praca.pl