Praca.pl Praca Mazowieckie Kobyłka Specjalista ds. Kontaktów z Urzędem Celnym Kobyłka
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Celnej i Transportu

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Kobyłka
praca stacjonarna
1361 dni temu

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kobyłka

Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami, które znużyła praca w agencji celnej
i chcą poszerzyć swoją wiedzę z obszaru logistyki i zakupów.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej oraz pełnej dokumentacji (faktury, packing list, listy materiałowe i inne dokumenty) do odpraw celnych,
  • Przygotowanie rozliczeń i oświadczeń do Urzędów Celno-Skarbowych,
  • Współpraca z agencjami celnymi, firmami transportowymi i spedycyjnymi,
  • Organizacja, śledzenie, awizacja i kontrola realizacji transportów,
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń należności firm transportowych,
  • Zarządzanie dokumentami (dowody dostaw, dokumenty dotyczące procedur celnych i inne),
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby działu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: transport lub logistyka,
  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze odpraw celnych,
  • Znajomość procesu odpraw celnych i regulacji prawnych EU w tym zakresie,
  • Mile widziana znajomość wymagań prawa przewozowego w transporcie krajowym i międzynarodowym,
  • Mile widziana licencja agenta celnego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów.
Oferujemy:
  • Umowę na czas określony na okres od 1 roku do 1, 5 roku (umowa na zastępstwo) w pełnym wymiarze czasu,
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z obszaru obsługi celnej oraz logistyki,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
  • Wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej pracy,
  • Współtworzenie bezpieczniejszego świata,
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach jednej lub obu poniższych klauzul:

Poprzez wysłanie aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacji zamieść w CV lub w odpowiedzi na ogłoszenie następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem przyszłych procesów rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych kandydatów przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie znajdziesz pod adresem: Polityka Prywatności, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo.pl@nuctech.com