Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta [Rekrutacja prowadzona online]

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

33 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/KWNK
Twoje Zadania:
  • Weryfikacja wniosków aktywacyjnych wpływających do Działu Aktywacji,
  • Weryfikacja danych w systemach informatycznych w spółce,
  • W określonych przypadkach kontakt z klientami w celu potwierdzenia danych na umowie.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Komunikatywność,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Skrupulatność,
  • Zdolności analityczne,
  • Dociekliwość.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zastępstwo;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • Liczne benefity pozapłacowe m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta