Młodszy / Specjalista ds. Sprzedaży

MM Conferences S.A.

Warszawa

15 dni temu

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. 

Młodszy / Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

W ramach pełnego etatu na stanowisku Młodszego/Specjalisty ds. Sprzedaży otrzymasz:

 • Doskonałą lokalizację - Plac Bankowy
 • Stałe godziny pracy 8-16:30, wolne weekendy
 • Wynagrodzenie podstawowe i wysokie prowizje
 • Rozwój zawodowy, szkolenia sprzedażowe, udział w kongresach
 • System płatnych poleceń pracowniczych
 • Imprezy integracyjne
 • Półgodzinną przerwę na lunch
 • Luźny dress code 

Szukamy osobowości, nie CV - dlatego interesują nas zarówno osoby, które mają już doświadczenie zawodowe jak i te, które szukają dla siebie tego pierwszego miejsca na rynku pracy.

 • Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowe wdrożenie do pracy, pakiet szkoleń sprzedażowych oraz gwarantujemy Ci nasze pełne wsparcie.
 • Będziesz częścią zespołu, który odpowiedzialny jest za telefoniczne i mailowe rozmowy z Klientami i zapraszanie ich do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach merytorycznych.
 • Dołączając do nas zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać.

Jeżeli lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe relacje, jesteś pełen energii i chęci do ciągłego zdobywania nowej wiedzy, lubisz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie a do tego perfekcyjnie posługujesz się językiem polskim i masz dobrą dykcję, to wygląda na to, że idealnie pasujesz do naszego zespołu i szukamy właśnie Ciebie.

Będzie nam bardzo miło móc z Tobą porozmawiać i opowiedzieć Ci więcej o nas i o naszej ofercie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - prześlij swoje CV. Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Zgłoś się!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 

APLIKUJ TERAZ

Poznaj

MM Conferences S.A.

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży 
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży