Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu RUS / UKR

    Norma Machinery   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Komunikacja z klientami w jęz. UKR/RUS; Tworzenie ofert w języku rosyjskim; Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach ogłoszeniowych; Aktywne wyszukiwanie firm i nawiązywanie długofalowej współpracy; Podstawowa obróbka zdjęć oraz aktualizacja stron internetowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu

Frisco S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2103 dni temu

 Jesteśmy liderem warszawskiego
rynku zakupów spożywczych
z dostawą do domu.
Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Prowadzenie współpracy trade marketingowej z producentami i kluczowymi partnerami:
    • przygotowywanie ofert i wycen dla działań promocyjnych
    • dobór i rekomendacja najbardziej efektywnych narzędzi wsparcia sprzedaży
    • udział przy planowaniu, realizacji i egzekucji akcji promocyjnych z partnerami
    • opracowywanie materiałów marketingowych i prezentacji
    • analiza danych sprzedażowych
    • udział w spotkaniach i prezentacja przygotowanych materiałów
  • Realizacja i nadzór procesów związanych z kalendarzem ofert promocyjnych
    oraz promocjami ad-hoc:
    • udział w planowaniu, organizacji i realizacji działań promocyjnych sklepu
    • bieżąca współpraca z działem handlowym przy planowaniu i realizacji akcji promocyjnych
    • nadzór i kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesów planowania i egzekucji promocji między poszczególnymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi
    • zbieranie i przekazywanie informacji związanych z promocjami wewnątrz organizacji
    • merchandising i dbanie o aktualność oferty promocyjnej na stronie internetowej sklepu
  • Realizacja e-marketingowych kampanii produktowych,
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi, social media, performance marketingu, domem mediowym
  • Współpraca z zespołem e-commerce przy tworzeniu dedykowanych sekcji na stronie www
  • Wsparcie zespołu marketingu w działaniach CRM oraz performance marketingu
DOCENIAMY:
  • Absolwentów lub dyspozycyjnych studentów kierunków ekonomicznych (preferowane zainteresowanie marketingiem / zarządzaniem)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość MS Office i mediów internetowych
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie
  • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków
  • Dobrą organizację pracy i umiejętność prowadzenia projektów
  • Pewność siebie i umiejętność prowadzenia spotkań
Oferujemy:
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • Dofinansowaniedo karty MultiSport
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Codziennie świeże owoce w biurze