Negocjator Regionalny – Kategoria Energia z jęz. angielskim

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Chełm

8 dni temu

Miejsce pracy:
Warszawa, The Park, ul. Krakowiaków 46 lub
Cementownia Rudniki, ul. Mstowska 10, 42-240 Rudniki, woj. śląskie lub
Cementowania Chełm, ul. Fabryczna 6, 22-100 Chełm, woj. lubelskie

Zadania na stanowisku:
  • Przygotowywanie dokumentacji pod zapytania ofertowe zgodnie z procedurami zakupowymi firmy.
  • Analiza rynku i wyszukiwanie potencjalnych dostawców.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami.
  • Sporządzanie zestawień i analiz ofert, przedstawianie rekomendacji wyboru.
  • Współpraca z działem prawnym, przygotowywanie i negocjacje zapisów umów handlowych.
  • Śledzenie trendów rynkowych, analizowanie dynamiki cen w podległych kategoriach zakupowych (m.in. energia elektryczna, węgiel, koks naftowy i gaz).
  • Bliska współpraca z lokalnymi i globalnymi zespołami zakupowymi oraz innymi wewnętrznymi interesariuszami.
  • Zapewnienie usprawnień w zakresie oszczędności kosztów zgodnie z ustalonymi celami oszczędnościowymi.
  • Wspieranie Europejskiego Menadżera Kategorii w zakresie opracowywania niezbędnych raportów niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji.
Wymagania formalne:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
  • Doświadczenie w obszarze negocjacji/łańcucha dostaw/zakupów w kategorii „energia”,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z przełożonym oraz współpraca z europejskim zespołem),
  • Mile widziana znajomość jęz. rosyjskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
Oczekiwania interpersonalne:
  • Zdolność do rozwijania i utrzymywania relacji biznesowych na wszystkich poziomach organizacji,
  • Wysoka samoocena, proaktywność w działaniu i motywacja,
  • Umiejętność skutecznej współpracy z ludźmi, którzy mają odmienne poglądy,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Rozbudowany system benefitów (m.in. Pakiet Rozszerzony w LUXMED, Karta FitProfit, Nagrody za osiągnięcia, itp)
  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.