Opiekun klienta - infolinia przychodząca

Pos Group sp. z o.o.

Białystok

91 dni temu

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Lubisz pracę z klientem, jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

U nas będziesz obsługiwał tylko połączenia PRZYCHODZĄCE!

Twoimi zadaniami na stanowisku pracy będą:
  • udzielanie informacji Klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym
  • zarządzanie usługami  na platformie komputerowej
  • budowa oraz dbanie o dobre relacje z Klientami oraz wizerunek Firmy
  • przekazywanie informacji na temat oferowanych usług
Będziesz perfekcyjnym kandydatem, jeśli:
  •  jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (indywidualnie ustalany grafik)
  •  obsługa komputera oraz programów komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  •  lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywna/y i oraz posiadasz wysoką kulturę osobistą
  •  wyróżniasz się zaangażowaniem oraz chęcią rozwoju zawodowego
Co możemy Ci zaoferować?
  • od samego początku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, gwarancja ¾ etatu z dopełnieniem
  • gwarantowane wynagrodzenie godzinowe, stawka początkowa 15zł/godz.
  • atrakcyjne premie uzależnione od jakości obsługi Klientów
  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalny i kompleksowy pakiet szkoleń, za które otrzymasz pełne wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z  prywatnej opieki medycznej i  oferty kart sportowych
  • konkursy, imprezy integracyjne, gadżety i inne atrakcje firmowe
W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez POS Group Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane jako obowiązkowe w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania).

Poznaj

Profesjonalna obsługa firm w ramach outsourcingu oraz outsourcingu personalnego. Naszą misją jest przejmowanie kompleksowej obsługi poszczególnych segmentów przedsięwzięć naszych Klientów, od obsługi personalnej po pełne przejęcie odpowiedzialności za poszczególne działy. Zatrudniamy doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów będących w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.