Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Partner ds. Rekrutacji Franczyzobiorców

Żabka Polska Sp. z o.o.

Katowice

21 dni temu

Miejsce pracy: Katowice

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców
  • prezentowanie i promowanie oferty franczyzowej Żabka Polska
  • pozyskiwanie kandydatów chętnych do prowadzenia sklepu Żabka
  • identyfikowanie nowych źródeł pozyskiwania Franczyzobiorców
  • współpraca z Koordynatorem ds. Rekrutacji w ramach realizacji założonych celów
  • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów różnych usług lub produktów
  • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
  • umiejętności oceny i weryfikacji kandydatów
  • doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (będzie dodatkowym atutem)
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacji na osiąganie wyników
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży FMCG
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta DKV, telefon)
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)