PMO Assistant
Miejsce pracy: Wrocław

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska:
  • Administrowanie niezbędną dokumentacją oraz zasobami projektów w systemach wspierających zarządzaniem procesem
  • Odpowiedzialność za rozliczania z wykonawcami oraz kontakt z klientem (również zagranicznym) w zakresie realizacji prac projektowych
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących realizacji zadań PMO
  • Wsparcie Project Managerów w okresach wzmożonej pracy nad projektami długoterminowymi
Wymagania:
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w pracy na stanowisku wymagającym pracy wg ściśle określonych terminów realizacji oraz współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy (planowanie, wyznaczanie priorytetów, elastyczność)
  • Samodzielność oraz dbałość o wysoką jakość pracy
  • Otwartość i elastyczność w komunikacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach wspierających zarządzanie procesem/projektem
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem IT i zarządzania projektami
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w polskiej organizacji o międzynarodowych sukcesach w branży IT
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole- pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Elastyczne godziny pracy (start: 7:00-10:00) i wygodna lokalizacja biura (Sky Tower)
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, Multisport, ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżących jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (w szczególności na wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Hicron Sp. z o.o.

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.

Dane firmy

ul. Gwiaździsta 62
53-413 Wrocław
dolnośląskie

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl