Pracownik Administracji (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Nowa Sól

53 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie oddziału HR w codziennych obowiązkach,
  • Pomoc w organizacji spraw administracyjnych oddziału,
  • Wsparcie przy współpracy z Klientami,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Kserowanie dokumentów
  • Praca na 2-3 miesiące, w ramach umowy o pracę

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność
  • Dokładność
  • Zmysł analityczny

Poznaj

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych