Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik administracyjno-biurowy - Księgowa / Księgowy
PPHU AVIKON ADAM WOŹNICA
Ruda Śląska
57 dni temu

Ogłoszenie numer: 4694796, z dnia 2021-05-28

Avikon jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji energetycznych, elektroenergetycznych oraz sieci teletechnicznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla obiektów biurowych, przemysłowych oraz budownictwa mieszkalnego. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • kompletowanie, weryfikacja pod względem rachunkowym i formalnym oraz księgowym dokumentów

  • prowadzenie KPiR i rejestrów VAT

  • dokonywanie rozliczeń i analiz prowadzonych projektów

  • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami

  • pomoc w obsłudze biura i wsparcie pracowników w terenie

Wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów podatkowych (m.in. PIT, VAT)
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • interesującą i odpowiedzialną pracę;
  • szkolenia

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN