Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biura - obsługa zamówień (jęz. angielski)

3D System

Warszawa

301 dni temu

Ogłoszenie numer: 1835930, z dnia 2017-11-29

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów dla reklamy.

Obecnie poszukujemy osoby do obsługi biura na stanowisko: Obsługa zamówień krajowych i zagranicznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca w biurze przy obsłudze zamówień krajowych i zagranicznych
  • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim
  • Rozmowy z klientami w języku angielskim
  • Wystawianie faktur, listów przewozowych itp.
  • przygotowywanie dokumentacji do odpraw celnych
  • Inne obowiązki związane z obsługą zamówień i relacjami z klientami firmy

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziana obsługa programu Corel Draw  i Subiekt GT
  • Firma nie zatrudnia obcokrajowców

Oferujemy

  • Pracę od pon. do pt. w godzinach 8-16
  • Pracę w małym zespole
  • Ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie netto na poziomie 2500-3500 pln  + premia
  • Praca Warszawa - Włochy ul. na Skraju/Paluch

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (716)
Wałbrzych (49)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (113)
Lubelskie:
Lublin (167)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (936)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2058)
Radom (86)
Płock (58)
Opolskie:
Opole (181)
Nysa (53)