Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

YesWeCare Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin

18 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży opieki osób starszych w Niemczech poszukuje do swojego biura w Szczecinie pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Zakres zadań:
  • samodzielne prowadzenie pełnej rekrutacji na stanowisko opiekuna osoby starszej
  • selekcja kandydatów na podstawie przyjętych założeń firmy
  • koordynowanie rozmów kwalifikacyjnych oraz opiniowanie kandydatów
  • bezpośrednia komunikacja z kandydatami oraz za pomocą dostępnych mediów ( w tym social media)
  • znajomość obsługi komputera i programów Microsoft Office, przeglądarek internetowych oraz mediów społecznościowych
  • poszukiwanie nowych źródeł i narzędzi rekrutacyjnych
  • prowadzenie prac administracyjno – biurowych
  • wsparcie innych pracowników w codziennych czynnościach
Nasze oczekiwania:
  • Mamy nadzieje spotkać osobę, która dobrze radzi sobie z językiem niemieckim oraz posiada doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z ludźmi.
  • Znajomość branży opiekuńczej będzie dodatkowym atutem.  Jeżeli nie spełniasz wszystkich powyższych oczekiwań, ale uważasz,  że stanowisko to może być dla Ciebie – DOŁĄCZ DO NAS!
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy