Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. pracowniczych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Poznań

90 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. pracowniczych
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: WZ/IR/73/03/18

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • wnioskowanie w sprawach pracowniczych, w tym związanych ze stosunkiem pracy,
  • wsparcie organizacji szkoleń i dokształcania,
  • realizacja świadczeń pracowniczych i socjalnych (ZFŚS),
  • dokumentowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • dokumentowanie prowadzonych spraw i przygotowywanie dokumentów do archiwizowania,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego zgodnie z posiadanym zakresem umiejętności i kwalifikacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe 4 lata, w tym 2 lata na stanowiskach administracyjnych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach administracja, zarządzanie, ekonomia,
  • znajomość obsługi systemu SAP,
  • znajomość podstawowych przepisów kodeksu pracy.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Personalnego

Pracownik Działu Personalnego to osoba, która wspiera organizacyjne dział zarządzania personelem - w zakresie rekrutacji, planowania szkoleń, raportów personalnych oraz innych obowiązków związanych z tworzeniem i realizacją polityki personalnej firmy. Pracownik Działu Personalnego powinien mieć minimum wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub ...
Pracownik Działu Personalnego Praca Pracownik Działu Personalnego