Pracownik działu HR - rynek niemiecki

Headhunters

Szczecin

92 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje kandydatów do pracy w centrali – w dziale niemieckojęzycznym.

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Nawiązywanie kontaktów z niemieckimi pracodawcami i ich kompleksowa obsługa zgodnie ze standardami firmy
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych i umów
  • Poszukiwanie kandydatów i rekomendowanie do wyznaczonych projektów
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodne nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Personalnego

Pracownik Działu Personalnego to osoba, która wspiera organizacyjne dział zarządzania personelem - w zakresie rekrutacji, planowania szkoleń, raportów personalnych oraz innych obowiązków związanych z tworzeniem i realizacją polityki personalnej firmy. Pracownik Działu Personalnego powinien mieć minimum wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub ...
Pracownik Działu Personalnego Praca Pracownik Działu Personalnego

Rekrutują z Praca.pl