Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

75 dni temu

Ogłoszenie numer: 2014355, z dnia 2018-07-11

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • Fakturowanie (telefonicznych i systemowych) zamówień zakupu i sprzedaży towarów z oferty handlowej
  • Bieżąca obsługa klientów w hurtowni (podstawowe doradztwo, sprzedaż, przyjmowanie zamówień)

Wymagania

  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość i operatywność w systemie ERP CDN XL lub innych systemów operacyjnych sprzedaży
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie  minimum średnie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 2100,00 zł do 2600,00 zł netto
  • Pracę dwuzmianową pn – pt w godz. 7:00 – 15:00; 13:00 – 21:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...
Pracownik Działu Obsługi Klienta Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta