Pracownik Obsługi Klienta

INTERNET UNION SA

Wrocław

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2626032, z dnia 2019-09-02

Koncentrujemy się na realizacji przemyślanych przedsięwzięć biznesowych przy jednoczesnym utrzymaniu harmonijnych relacji z otoczeniem. Naszym celem jest osiągnięcie jednej z czołowych pozycji wśród firm działających w branży telekomunikacyjnej i internetowej w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Jeżeli lubisz pracę w obsłudze klienta, szybko się uczysz, jesteś pogodną, pozytywnie nastawioną do świata osobą, temat internetu oraz kwestie techniczne nie są dla Ciebie obce, jesteś osobą, która potrafi sama zarządzać swoim czasem i potrafisz kreatywnie i z sympatią rozmawiać z klientami - jesteś osobą której szukamy.

Wymagania

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ
  • doskonałej dykcji - infolinia rozmów przychodzących
  • otwartości oraz przyjaznego nastawienia do Klienta który odwiedza także nasze biuro

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • własne stanowisko pracy
  • od 2300 PLN , po okresie próbnym
Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...
Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta