Pracownik Produkcji

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Kraków

22 dni temu

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracowników na stanowisko :

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji detali z tworzyw sztucznych i metali na różnych etapach procesów produkcyjnych
  • praca na 2 zmiany

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub podstawowe
  • zdolności manualne, dobry wzrok
  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w pracy

Oferujemy:

  • szkolenie do pracy na różnych stanowiskach (m.in. szlifierz-polernik, operator maszyn, malarz)
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • pracę na umowę zlecenie następnie umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny