Pracownik sekretariatu

Schnell Polska Sp. z o.o.

Rogoźno

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2597562, z dnia 2019-08-19

Firma Schnell Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie / Rogoźno

Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • redagowanie pism,
  • przesyłanie danych do Agencji Celnej w celach sprawozdawczych,
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska,
  • wystawianie faktur i kontrola pod względem merytorycznym,
  • inne prace zlecone przez przełożonego w zakresie administracyjno-biurowym.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Praca Pracownik Biurowy