Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik Utrzymania Ruchu
KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Poznań
36 dni temu

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem. Jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się od prawie 30 lat. Dziś jesteśmy obecni już w 23 krajach. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • zapewnienie maksymalnej dostępności maszyn, urządzeń i instalacji w ramach realizacji powierzonych zadań
  • wykonywanie napraw i prac prewencyjnych na liniach produkcyjnych;
  • planowanie zakupu części zamiennych w podległym obszarze odpowiedzialności
  • wykonywanie przeglądów planowych oraz oceny stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji;
  • współpraca z pozostałymi pracownikami UR i szefami wydziałów  w celu zapewnienia pełnej dostępności maszyn;
  • nadzór nad wykonawstwem prac remontowych realizowanych przez pracowników firm zewnętrznych;
  • przestrzeganie przepisów BHP, p/poż.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne;
  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do1kV;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia w celu szybkiego ustalania przyczyn niesprawności;
  • znajomość podstaw pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy z systemami informatycznymi;
  • znajomość budowy, zasad działania maszyn i obrabiarek;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do pracy zmianowej;

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • znajomość oprogramowania klasy CMMS;
    • uprawnienia do obsługi urządzeń dźwignicowych, sprężarek śrubowych;
    • wiedza z innych branż jak automatyka, pneumatyka, hydraulika.
Oferujemy:
  • pracę na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu produkcyjnego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia;.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem oraz producentem artykułów remontowo-budowlanych. Nasze marki, takie jak HARDY, SCLEY czy KUSSNER dostępne są w ponad 1500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych. Nasi Przedstawiciele Handlowi codziennie docierają do naszych Klientów zapewniając realizację zamówienia nawet w ciągu jednego dnia.