Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik w Laboratorium Mikrobiologicznym

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Biotechnologii i Antybiotyków

Warszawa

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 3048593, z dnia 2020-02-14

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Biotechnologii i Antybiotyków poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym (mile widziane*)
  • Ogólne umiejętności analityczne
  • Chęć do nauki i wykonania badań mikrobiologicznych,
  • Czyszczenie pomieszczeń czystych i laboratoryjnych (zamienne z drugim pracownikiem).

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie (technik farmaceuta)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium - mile widziane.
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów, (dokładność, precyzja, posługiwanie się pipetą i praca aseptyczna),
  • Kontrolowanie stanu technicznego powierzonego sprzętu i aparatury laboratoryjnej
  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji z przeprowadzonych prac
  • Przygotowywanie materiałów do sterylizacja lub utylizacji
  • Komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Jednozmianowy system pracy
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
Poznaj stanowisko: Laborant
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant