Prawnik (Asystent)
Legal House poland sp z o.o.
Warszawa, ul. Konduktorska 18/7
9 200 zł brutto/mies.
specjalista (mid) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

Lehal House Poland jest biurem rachunkowym  działającym na terytorium RP z 2016 roku.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Konduktorska 18/7
Opis stanowiska:
  • Analiz i sporządzanie omów pod kontrolem prawnym,
  • Napisanie opinii prawnej zgodnie ze zleceniem,
  • Tworzenie dokumentów korporacyjnych,

(Kodeks Cywilny / Kodeks Spółek Handlowych / ustawy podatkowe).

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie prawoznawstwa,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Dyspozycyjność, elastyczność, odpowiedzialność,
  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy,
  • Udział w konferencjach oraz pisanie artykułów naukowych są miło widzanymi,
  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (angelski będzie dodatkowym atytutem),
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pełny wymiar czasu pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj