Prawnik (In-House)

Talent IN

Warszawa

12 dni temu

Nasz Klient to szybko rozwijająca się organizacja, która już od ponad 10 lat kreuje trendy na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy profesjonalnego i doświadczonego prawnika, który będzie wspierał spółkę w rozwoju międzynarodowym.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Nadzór, przygotowywanie, aktualizacja oraz recenzowanie wzorów umów, aneksów w tym szczególności OWU oraz dokumentów, pism i dokumentów wewnętrznych Spółki;
  • Wdrażanie najlepszych praktyk obsługi prawnej w Spółce;
  • Uczestnictwo w negocjacjach kontraktów oraz opiniowanie Umów od strony prawnej;
  • Przygotowywanie opinii prawnych i opracowań;
  • Prowadzenie potencjalnych postępowań sądowych;
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami i koordynacja spraw prowadzonych przez kancelarie;
  • Wsparcie prawne organów Spółek, oraz funkcji biznesowych, a w szczególności zespółu utrzymującego relacje z klientami;
  • Prowadzenie i wspieranie zespołu prawnego;
  • Bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi Spółki i pracownikami w zakresie realizacji bieżących zadań pod kątem zgodności z prawem;
  • Podnoszenie świadomości prawnej i wiedzy pracowników w zakresie zgodności z regulacjami, prawem i wiodącymi praktykami;
  • Monitorowanie zmian w prawie mających wpływ na bieżącą działalność Spółki;
  • Współpraca z działami prawnymi spółek wchodzących w skład Grupy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze oraz uprawnienia radcy prawnego lub adwokata;
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w szczególności w obsłudze prawnej w spółkach i wdrażaniu najlepszych praktyk obsługi prawnej;
  • Znajomość regulacji prawnych istotnych dla działalności spółki, a w szczególności prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego z szczególnym uwzględnieniem konstruowania umów w powyższych obszarach;
  • Mile widziana  praktyczna  znajomość przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa e-commerce oraz prawa pracy z naciskiem na świadczenia pozapłacowe i ZFŚS;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • Umiejętność jasnego formułowania myśli, myślenia strategicznego i analitycznego, łączenia faktów, formułowania wniosków, przygotowania notatek, redagowania oficjalnych pism do podmiotów trzecich, kontrahentów lub urzędów;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku biznesowym i odznaczanie się podejściem biznesowym w realizacji projektów prawnych;
  • Znajomość języka angielskiego (w tym angielskiego prawniczego) w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji, nastawionej na rozwój rozwiązań dla Klienta;
  • Pracę w doświadczonym zespole i organizacji o przyjaznej i wysokiej kulturze współpracy;
  • Profesjonalne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy;
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport i kafeteria benefitów.
  • Możliwa forma zatrudnienia B2B lub Umowa o Pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli do przesyłanych dokumentów:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-112) przy ul. Bagno  2/67. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@talentin.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Prawnik
Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Praca Prawnik