Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Prawnik - specjalista ds umów i roszczeń

Asstra Polska sp. z o.o.

Warszawa

129 dni temu

AsstrA okołó 25 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku.  AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników – ponad 1000 osób. AsstrA jest obecna w 18 krajach Europy, WNP, Azji.

Location: Warszawa

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie i sprawdzanie umów naszych kontrahentów, dostawców oraz pracowników pod względem prawnym
• Zabiezpieczanie umów ze strony formalno - prawnej
• Prowadzenie rejestrów dotyczących umów
• Rozpatrywanie reklamacji

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego, rosyjski będzie atutem
• Wyższe wykształcenie
• Minimum rok doświadczenia w branży prawnej
• Znajomość prawa korporacyjnego
• Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole zadaniowym pod presją czasu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe;
• Możliwość awansu w strukturach firmy;
• Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym LUX MED;
• Niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

AsstrA Associated Traffic AG założona została w roku 1993 w Zurychu, Szwajcaria.

AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Biura firmy mieszczą się w Szwajcarii, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Polsce, Włoszech, Niemczech i Chinach. Łączna liczba pracowników – około 750 osób.

Poznaj stanowisko: Prawnik

Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Prawnik Praca Prawnik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (768)
Wałbrzych (52)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (208)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1824)
Radom (150)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (172)
Nysa (66)