Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Prawnik

P.W. MAGROPOL Sp. z o.o.

Kraków

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935958, z dnia 2018-03-13

Od ponad 20 lat działamy na europejskim rynku budowlanym:

  • w Niemczech jako partner niemieckich koncernów budowlanych,
  • w Polsce jako generalny wykonawca lub kompleksowy podwykonawca.

Pozwalają na to wiedza i międzynarodowe doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej, a także znajomość najnowszych światowych technologii i rozwiązań technicznych.

Prawnik

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • bieżące doradztwo i analiza zagadnień prawnych w firmie budowlanej,
  • weryfikacja projektów umów, w szczególności kontraktów budowlanych i okołobudowlanych, umów o dzieło, zlecenia, dostawy, deweloperskich, oraz ich późniejsza obsługa,
  • negocjacje z klientami biznesowymi w celu wypracowania optymalnych rozwiązań w zakresie powierzonych zadań,
  • współpraca i wsparcie dla Działu Obsługi Posprzedażowej (obsługa reklamacji w ramach umów developerskich),
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami Spółki,
  • dokonywanie interpretacji przepisów prawnych oraz weryfikacjia i analiza wewnętrznych procedur Spółki,
  • obsługa prawna spraw Spółki tj. uchwały, posiedzenia organów Spółki, zmiany w rejestrach,
  • bieżące dokonywanie oceny ryzyka prawnego;

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,
  • pożądane doświadczenie w branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa spółek, handlowego, cywilnego, pracy,
  • znajomość pakietu MS Office, umiejętność sprawnego korzystania z systemów prawniczych (m.in. Lex, Legalis)
  • rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia,
  • umiejętności wyznaczania priorytetów, samodzielność, zaangażowanie,
  • skrupulatność i umiejętność sprawnego i szybkiego rozwiązywania zadań i problemów,
  • doskonała komunikacja z ludźmi i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • adekwatne wynagrodzenie,
  • pracę w miłym zespole.

Poznaj

Od ponad 20 lat działamy na europejskim rynku budowlanym: - w Niemczech jako partner niemieckich koncernów budowlanych, - w Polsce jako generalny wykonawca lub kompleksowy podwykonawca. Pozwalają na to wiedza i międzynarodowe doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej, a także znajomość najnowszych światowych technologii i rozwiązań technicznych.

Poznaj stanowisko: Prawnik

Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Prawnik Praca Prawnik