Prawnik

TP TELTECH Sp. z o.o.

Warszawa

81 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Prawnik
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DP/2019

ZADANIA:

  • tworzenie i opiniowanie umów, kontraktów handlowych, porozumień biznesowych oraz dokumentów regulujących funkcjonowanie Spółki,
  • wparcie prawne dla radców prawnych i adwokatów reprezentujących spółkę w sądzie,
  • przygotowywanie dokumentów, pism oraz opinii na potrzeby Spółki,
  • wsparcie w przygotowywaniu regulacji korporacyjnych we współpracy z odpowiednimi działami Spółki,
  • zapewnienie zgodności regulacji wewnętrznych z normami prawa,
  • sporządzanie zestawień i podsumowań,
  • wsparcie organizacyjne i prawne innych działów Spółki,
  • koordynowanie procesu obiegu dokumentów prawnych,
  • wykonywanie innych zadań w ramach działu prawnego z zakresu funkcjonowania podmiotu.

WYMAGANIA:
  • minimum rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej,
  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka, I lub II rok,
  • bardzo dobra znajomość prawa handlowego, prawa umów, gospodarczego i cywilnego oraz aspektów korporacyjnych,
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego i procesów inwestycyjnych,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji jak i pracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  • dyspozycyjność, samodzielność,
  • komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • umowę o współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w realizacji ciekawych projektów,
  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja
Poznaj stanowisko: Prawnik
Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Praca Prawnik