Prawnik

Crowe Advartis Accounting

Warszawa

3 dni temu

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od 1990 r. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klientów kancelarii w zakresie prawa pracy

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze prawa pracy
  • Rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka, mile widziane uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
  • Znajomość przepisów i orzecznictwa w zakresie prawa pracy
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Efektywna organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie firm doradczych zatrudniającej ponad 500 osób
  • Udział w ciekawych projektach
  • Merytoryczne wsparcie specjalistów z wielu dziedzin prawa
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjną lokalizację biura

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Prawnik
Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Praca Prawnik