Prawnik

EPCM Executive Search

Warszawa i okolice

11 dni temu

Spółka deweloperska zajmująca się inwestycjami mieszkaniowymi poszukuje osoby na stanowisko Prawnik. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie funkcjonowania firmy na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego oraz w obszarach administracyjno-prawnych.

Prawnik
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Częste wyjazdy służbowe.

Zadania:
  • Obsługa prawna firmy, w szczególności w obszarze prowadzonych inwestycji: nabywanie nieruchomości, umowy deweloperskie, umowy o roboty budowlane, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego;
  • Przygotowywanie m.in. projektów umów, pism, wniosków do organów i Sądów;
  • Przygotowywanie, opiniowanie i nadzorowanie wewnętrznej i zewnętrznej dokumentacji firmy w obszarze prawno-administracyjnym;
  • Operacyjne wsparcie dla wszystkim działów w firmie w zakresie prawno-administracyjnym;
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi w sytuacjach wymagających zewnętrznych opinii, etc;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień;
  • Kontakt z urzędami oraz prowadzenie procesów sądowych w imieniu dewelopera;
  • Opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej;
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie na stanowisku Prawnika w firmie z branży Nieruchomości i\lub budowlanej
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Samodzielny, decyzyjny i zdolny do obrony swojego stanowiska
  • Doświadczenie przede wszystkim w nieruchomościach (nabywanie nieruchomości, umowy deweloperskie, umowy o roboty budowlane, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego), ale również w innych dziedzinach prawa np. prawo spółek, prawo pracy, ochrona danych osobowych, etc.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji w ramach spółki;
  • Umiejętności komunikacyjne i kultura osobista oraz biznesowa;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Zatrudnienie:
  •  Preferowana forma współpracy - B2B, lub umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Prawnik
Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Praca Prawnik