Prawnik
Polski Fundusz Rozwoju S.A.
Warszawa Centrum
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
7 dni temu
Prawnik
[rekrutacja zdalna]
Miejsce pracy: Warszawa Centrum
Nr ref.: PFR/DP/K/P/09/2021

Termin: 30 października 2021 r.

Twój zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, a także uchwał, wniosków, zarządzeń, instrukcji, regulaminów i innych dokumentów prawno-organizacyjnych w ramach PFR S.A.,
  • udzielanie Jednostkom organizacyjnym porad i konsultacji prawnych w zakresie stosowania powszechnie obowiązujących przepisów prawa,
  • sporządzanie opinii prawnych, w tym opinii projektów przepisów wewnętrznych Spółki oraz projektów umów,
  • przygotowywanie bieżących i okresowych raportów wewnętrznych związane z funkcjonowaniem statutowych organów spółki.
Nasze wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii prawnej lub departamencie prawnym spółki przy obsłudze korporacyjnej (preferowane doświadczenie w międzynarodowej kancelarii prawnej),
  • doświadczenie z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego (doświadczenie w zakresie negocjowania kontraktów handlowych będzie Twoim dodatkowym atutem),
  • uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu (uprawnienia radcy prawnego/adwokata) lub w trakcie aplikacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów, w tym masz łatwość formułowania myśli i wniosków, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista i doskonała organizacja pracy,
  • samodzielność, dokładność i terminowość w realizacji zadań.
Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj