Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Rekruter / Konsultant 180

Bank Danych o Inżynierach

Warszawa

140 dni temu

Bank Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (10002)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia itp.)
  • bardzo dobra znajomość rynku pracy w obszarze rekrutacji pracowników stałych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi
  • kreatywność
Zakres obowiązków:
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne (specjalistyczne i kierownicze)
  • wsparcie klienta i doradztwo w zakresie planowania i realizacji procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie bezpośrednich poszukiwań kandydatów
  • wyszukiwanie kandydatów w bazach danych (wewnętrznej i zewnętrznych)
  • docieranie do kandydatów i pozyskiwanie ich do realizowanych projektów
  • weryfikacja i selekcja kandydatów
  • przeprowadzenie spotkań i wywiadów z kandydatami
  • prezentacja kandydatów u klientów
  • zarządzanie kontaktami i utrzymanie stałych relacji z kluczowymi klientami
Firma oferuje:
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole doświadczonych konsultantów
  • dużą swobodę działania i niekorporacyjny system pracy
  • stały rozwój w firmie doradczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość osiągnięcia specjalizacji w rekrutacjach na kluczowe stanowiska techniczne
  • udział we wdrażaniu pionierskich rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego
  • dostęp do unikatowych narzędzi rekrutacyjnych (system wspierania rekrutacji)
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, nieszablonowych projektów dla renomowanych firm
  • wysokie standardy pracy
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji