Rekruter - Specjalista HR

MHR Montage fur Industrie & Handwerk

Poznań

2 dni temu

MHR Recruiting sp.z.o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych
  • przedstawianie aktualnych ofert pracy i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • zawieranie umów z kandydatami
  • planowanie i zarządzanie projektami rekrutacyjnymi
  • administrowanie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • współpraca z resztą zespołu
Idealny kandydat dla nas posiada:
  • wysokie umiejętności interpersonalne, swobodę w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność
  • doświadczenie zawodowe w pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • znajomość obsługi urządzeń i programów komputerowych (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomość rynku pracy w Niemczech
  • zaangażowanie w powierzone zadania i otwartość na nowe pomysły
Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń dokształcających do danego stanowiska
  • możliwość realizacji ciekawych projektów oraz możliwość wpływania na sposób ich realizacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

MHR MHR Recruitung & Montage

 MHR Recruitung & Montage to firma zajmująca się montażem oraz rekrutacją wykwalifikowanych pracowników na terenie Niemiec . Z naszymi Niemieckim partnerami współpracujemy już od  wielu lat dlatego gwarantujemy uczciwość , rzetelność oraz fachowość wykonywanych zleceń.