Rituals Advisor - Doradca Klienta
Rituals Cosmetics Poland
Warszawa, CH Blue City
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie
20 godz. temu
Rituals Advisor - Doradca Klienta
Miejsce pracy: Warszawa, CH Blue City


TWOJE ZADANIA

 • Jako Rituals Advisor- Doradca Klienta, doradzasz naszym Klientom w zakresie produktów, a także dzielisz się wartościami marki.
 • Dbasz o realizację standardów Rituals, sprawiasz, że sklep zawsze wygląda czysto i schludnie, uzupełniasz dostępność produktów na półkach.
 • Obsługujesz Klientów na sali sprzedaży i przy kasie dbając o staranne i poprawne realizowanie transakcji sprzedaży.
 • Bierzesz udział w akcjach aktywacji marki, zachęcając Klientów do poznania Rituals poprzez dostarczenie unikalnych doświadczeń i interakcji.
 • Tworzysz z Klientami długotrwałe więzi emocjonalne zwiększając świadomości marki.
 • Jesteś przykładem dla współpracowników, podlegasz bezpośrednio Kierownikowi Sklepu, który dba o Twój rozwój i pełni rolę mentora.

NASZE OCZEKIWANIA

 • Doświadczenie w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku handlowym.
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe.
 • Dyspozycyjność i elastyczność- nasze sklepy mają długie godziny otwarcia, działamy w galeriach handlowych, a więc także w weekendy.
 • Uczciwość wobec siebie i innych, otwarta postawa i transparentność w codziennej komunikacji.
 • Dążenie do bycia "najlepszym uczniem w klasie" - jesteś zaangażowany, proaktywny i lubisz pracować z sensem.
 • Postawa gracza zespołowego- pracujesz na sukces swój i całego zespołu.
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego -mile widziana.

NASZA OFERTA

 • Rituals oferuje zróżnicowane zadania i współpracę w entuzjastycznym zespole profesjonalistów. Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające na potrzeby rynkowe, a także możliwość pełnego wykorzystania Twoich talentów. Zapewniamy współpracę w ambitnym zespole oraz możliwość współtworzenia unikalnej kultury marki Rituals.
 • Aby wesprzeć początek Twojej kariery zapewniamy Ci udział w Akademii Rituals. Będziesz mieć dostęp do produktów marki oraz wsparcie, zaufanie zespołu i wspaniałą atmosferę pracy.

NASZ RITUALS


„Nie jesteśmy tu po to, aby sprzedawać ci piękno; jesteśmy po to, abyś czuł się dobrze".

Raymond Cloosterman, Prezes Rituals

 

Rytuały mają pomóc Ci zwolnić tempo w Twoim zabieganym życiu, tworzyć ważne chwile i przypominać Ci, abyś przeżywał te chwile z radością.

 

Naszą ambicją jest stać się luksusową marką kosmetyczną numer jeden. A do tego potrzebujemy pełnych pasji, energicznych, ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć nasze cele.

 

To może wydawać się paradoksem, ale w naszej firmie poczucie sensu i efektywność uzupełniają się nawzajem jak yin i yang, a Pracownicy są najlepszymi ambasadorami naszej marki.

 

INTERESUJĄCE?

 

Kwalifikacje są dla nas bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego kandydata. Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, a Twoje doświadczenie i osobowość pasują do profilu, którego szukamy, czekamy na Twoją aplikację.

 

Rozpocznij z nami kolejną, ważną podróż.

Aplikuj teraz

Poznaj

Rituals Cosmetics Poland

Marka Rituals powstała w 2000 roku w Holandii. Zachęca do tego, aby odnajdować szczęście w małych rzeczach i pragnie zmieniać nawet codzienne, rutynowe czynności w wyjątkowe momenty. Jak mówi założyciel i CEO marki Raymond Cloosterman “naszym zamiarem nie jest to, aby sprzedać Ci piękno – naszym celem jest zapewnić Ci doskonałe samopoczucie”. Rituals, zgodnie ze swoją ideą, podkreśla, że każdy moment dnia, pozornie nieistotne, jak poranny prysznic czy nałożenie kremu na ręce, mogą być wyjątkowe, o ile w ten sposób będziemy je traktować. Dzięki bogatej gamie produktów do domu i do pielęgnacji ciała, inspirowanych mądrością i tradycjami starożytnych kultur, codzienne czynności stają się chwilami, które nabierają głębszego znaczenia.


Podobne oferty