Samodzielny specjalista ds. kadr i płac

Aventus Group Sp. z o.o.

Białystok

4 dni temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • Czynny udział w procesie zatrudniana pracownika oraz rozwiązania stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Monitorowanie terminów umów czasowych, badań lekarskich i szkoleń bhp
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie oraz inne absencje)
  • Prowadzenie i aktualizacja danych w programie kadrowo – płacowym
  • Sporządzanie list płac
  • Wystawianie rachunków do umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, PFRON oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
  • Wypełnianie sprawozdań GUS
  • Wystawianie Pit 11
  • Kontakt z Instytucjami typu ZUS, US, Urząd Pracy
  • Prowadzenie rejestrów wymaganych do Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych
  • W razie potrzeb przygotowanie raportów na potrzeby księgowości i zarządu
Wymagania:
  • Samodzielności
  • Wykształcenia wyższego
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, szczególnie MS Excel
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży
  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów,
  • Strefę chillout (xbox, fotel masujący, piłkarzyki)
  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta
  • Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
ZAINTERESOWANY/NA ?

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Międzynarodowa spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych
Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Praca Specjalista ds. Kadrowych