Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

SAP ABAP Consultant

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2282 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
SAP ABAP Consultant
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-10-56261

Dla naszego Klienta z Łodzi, firmy o stabilnej pozycji na rynku, realizującej kompleksowe projekty z zakresu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SAP ABAP Consultant


Główne zadania:
  • realizacja nowego projektu z obszaru rozwoju systemu SAP poprzez tworzenie oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • współpraca z zagranicznym Klientem;
  • testowanie nowych funkcjonalności;
  • współpraca z użytkownikami końcowymi w celu analizy wymagań dla nowych i istniejących procesów biznesowych.
Wymagania:
  • min. 3 lata zawodowego doświadczenia z SAP ABAP;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • mile widziane: SAP script/ Smartforms/ SAP Adobe Forms.
Informacje dodatkowe:
  • elastyczna forma zatrudnienia (UoP/B2B);
  • możliwość pracy zdalnej;
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
  • duże możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w ciekawych projektach.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”