Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

SAP Authorization / HANA Support Consultant

Hicron Sp. z o.o.

Łódź

142 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Wsparcie projektu SAP Hana w siedzibie klienta Hicron (Łódź) jako administrator autoryzacji
  • Utrzymanie pojedynczych, złożonych i biznesowych ról SAP oraz odpowiedniej dokumentacji
  • Wsparcie dla nowych koncepcji autoryzacji podczas testów systemu oraz go-live
  • Zapewnianie efektywnego transferu wiedzy i fachowego wsparcia innym kolegom z CCRM
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - związanym z zarządzaniem autoryzacjami w systemie SAP
  • Dobre zrozumienie technicznych aspektów autoryzacji SAP w różnych modułach systemu
  • Znajomość narzędzi SAP do administrowania rolami
  • Podstawowa wiedza na temat obszaru SAP transport oraz SAP GRC
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do podróży służbowych (ok. 10%)
Mile Widziane
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w obszarze autoryzacji SAP HANA
Oferujemy
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych w najnowszych technologiach (np. S/4 HANA) oraz możliwość rozwoju w zakresie niszowych rozwiązań eksperckich
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole- pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach organizacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, imprezy integracyjne itd.)
  • Ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Poznaj

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.

Poznaj stanowisko: Konsultant SAP

Konsultant SAP odpowiada za obsługę zgłoszeń serwisowych w zakresie modułów HR, SD, MM, PP. Wspiera również testowanie oraz kontrolę jakości aplikacji w modułach SAP. Konsultant SAP musi legitymować się kilkuletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultant SAP musi posiadać doświadczenie w obsłudze konkretnego modułu: HR, SD, MM, PP. Bardzo ważne są również umiejętności ...
Konsultant SAP Praca Konsultant SAP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (49)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1020)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2144)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (100)