Senior Audit Consultant

Crowe Poland

Warszawa

4 dni temu

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie do naszych biur poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie audytów firm z różnych sektorów
  • Analiza sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości)
  • Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań
  • Przygotowywanie/przegląd skonsolidowanych sprawozdań finansowych

Wymagania:

Poniższe wymagania adekwatne do  stażu pracy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości

Mile widziane:

  • Zdanie egzaminów na biegłego rewidenta z co najmniej II bloku
  • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej kancelarii audytorskiej
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole
  • Rodzinną atmosferę pracy :)
  • Odbycie aplikacji na biegłego rewidenta
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kursy językowe online) dofinansowanie karty sportowej i ubezpieczenia grupowego)
  • Elastyczny czas pracy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Crowe?

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Proces rekrutacji w Crowe

KrokAplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
KrokZłożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
KrokSzkolenia onboardingowe